Dla naszego klienta, stabilnej i rozwijającej się od lat firmy z siedziba w centrum Wrocławia poszukujemy obecnie:

Mechanika/Serwisanta

Jakie byłby Twoje obowiązki?

  • Naprawa maszyn i urządzeń przekazywanych do serwisu,
  • Naprawy narzędzi, elektronarzędzi oraz pneumatyki i narzędzi spalinowych
  • Wycena wycen narzędzi przyjętych do serwisu,
  • Serwisowanie maszyn i urządzeń u klientów,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • Podnoszenie swojej wiedzy dotyczącej nowych urządzeń i stosowanych w nich rozwiązań

Czego oczekujemy?

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi;
  • Znajomość podstaw elektrotechniki;
  • Wysoka dyscyplina pracy i terminowość;
  • Wysoka kultura osobista i dobra komunikacja;
  • Umiejętność budowania relacji z klientami;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość napraw elektroniki;

Co oferujemy?

  • umowę o prace na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie netto od 3800 zł do 4600 zł ( z premia)
  • stabilna, jednozmianowa prace z możliwością rozwoju
  •  dobra atmosferę pracy w doświadczonym zespole

NIE dyskryminujemy ze względu na wiek – chętnie przyjmiemy również młodą osobę po szkole technicznej do przyuczenia.