Wieloletnie doświadczenie w branży dało początek indywidualnej strategii działania, której fundamentem jest pasja. Główną siłą napędową do rozwoju są ludzie, a także ich zaangażowanie w powierzone zadania. To właśnie w ludziach drzemie moc oraz wewnętrzna siła do podtrzymania wspólnego celu.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z żywym rynkiem. Dzięki temu nasze usługi nie bazują jedynie na wiedzy teoretycznej. Nasze kompetencje są nieprzerwanie doskonalone i uzupełniane o nowe trendy i zmiany w biznesie. Posiadamy bieżącą wiedzę rynkową dzięki nieprzerwanemu kontaktowi z osobami kluczowymi w swoich branżach, śledząc publikacje oraz aktualności branżowe a także uczestnicząc w znaczących wydarzeniach wchodzących w zakres naszych zainteresowań. Głównym budulcem, wiedzą i przewagą konkurencyjną na rynku są zasoby ludzkie.

Nasi Konsultanci przywiązują ogromną wagę do pozyskania najlepszego talentu na rynku. Współpracując z Klientem również staramy się przekazywać istotne informacje pozyskane z rynku. Wszystkie wymienione czynniki umożliwiają osiąganie założonych czynników biznesowych.

WARTOŚCI

Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, opartą na otwartej i ciągłej komunikacji na każdym etapie projektu rekrutacyjnego. W swojej pracy stawiamy na dogłębne poznanie specyfiki działania Klienta – jego potrzeb oraz mocnych i słabych stron. Budujemy dogłębną wiedzę – prawdziwe zrozumienie działania organizacji pozwala stworzyć fascynującą historię, która przyciągnie, zaangażuje i zaprezentuje najlepszy talent. Jednocześnie partnerskie podejście oraz zaangażowanie są wspólną miarą powodzenia i sukcesu.

Motiva HR jest marką, która skupia zespół wiodących konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Działamy z pełną dyskrecją, w styczności z wieloma branżami, pokonując trudności dzięki profesjonalizmowi i szerokiej sieci kontaktów. Swoją przewagę konkurencyjną opieramy natomiast na wartościach, które w naszym odczuciu pozwalają połączyć naszą wiedzę, zasoby i pasję, żeby otrzymać jak najlepsze wyniki.

Nasz zespół

Jakub Kocjan – CEO

Od młodzieńczych lat szukał zajęcia dla każdego kogo spotkał na swojej drodze. Zamiłowanie do rekrutacji odkrył szukając wolontariuszy do fundacji, aby następnie rozszerzyć wiedzę na wiodących Polskich uczelniach.  Sprzedażą zawodowo zajmuję się od siedmiu lat, a specjalizacją HRową od prawie czterech lat.


@: J.Kocjan@motivahr.pl

Michał Pycio – COO

Większość życia zawodowego związany z komunikacją w biznesie: jako projekt manager w agencjach marketingowych, Brand Manager „Czwórki” Polskiego Radia, kierownik zespołu ds. wizerunku partnerów konferencji Impact Mobility Revolution i Impact Fintech. Współpracował m.in. z Mastercard, ING, KNF, Tandem Bank, mBank, Plastic Bank, Beesfund, Volkswagen Financial Service, Tauron, Veolia, Volvo, Volkswagen Group Poland, Toyota, TVN Turbo, Dziennik Gazeta Prawna, Wirtualna Polska, Rzeczpospolita. Od początku 2020 roku związany z HR.

@: m.pycio@motivahr.pl

Sandra Karaskiewicz (Sobiecka) – Specjalista ds. rekrutacji i administracji

Praca z ludźmi fascynowała ją od zawsze. W Motiva HR pracuje zaledwie od czerwca 2019 roku, jednak szybko odnalazła się w zespole. Media społecznościowe to jej żywioł, co wykorzystuje w branży rekrutacyjnej. Swoją przygodę z HR rozpoczęła w 2018 roku poszukując osób do pracy w Hiszpanii, następnie poszerzając doświadczenie o rekrutacje w Polsce. Pokochała branżę HR i chętnie pogłębia swoją wiedzę z tego zakresu.

Mobile: +48 796 229 039
@: s.sobiecka@motivahr.pl

Patrycja Molenda – New Business & Recruitment Manager

Od najmłodszych lat uwielbiała kontakt z ludźmi i tak jest do dziś. Współpracując z różnymi firmami odnalazła siebie w branży HR wspierając klientów w czołowym serwisie z ogłoszeniami o pracę. Dołączyła do naszego zespołu w 2021 roku gdzie skutecznie wykorzystuje zdobyte wcześniej doświadczenie. Zapalona trathlonistka z sukcesami w pełnym Iroman’ie. Od zawsze uprawiała sport, który uczy ogromnej determinacji co Patrycja przekłada również na współprace z klientami. Dodatkowo to pasjonatka podróży i dobrej kuchni.

@: p.molenda@motivahr.pl

Marta Krzysztoszek – New Business & Recruitment Manager

Od dzieciństwa wyróżniała mnie przebojowość i ciekawość świata, i ludzi. Kariera zawodowa zawsze była powiązana z relacjami interpersonalnymi. Zawsze dobrze czułam się w zawodach pro społecznych w oparciu o cel i zadania. Dział rekrutacji zwrócił moją uwagę swoim wszechstronnym podejściem do klienta.Szeroko rozumiany HR zapewnia mi kontakt z drugim człowiekiem, daje możliwość słuchania i szukania rozwiązań na pojawiające się potrzeby drugiej strony.
Prywatnie fanka lotnictwa, pasjonatka podróżowania i zwiedzania

@: m.krzysztoszek@motivahr.pl

Miejsce dla Ciebie

Dołącz do nas! 🙂

Miejsce dla Ciebie

Dołącz do nas! 🙂