Wieloletnie doświadczenie w branży dało początek indywidualnej strategii działania, której fundamentem jest pasja. Główną siłą napędową do rozwoju są ludzie, a także ich zaangażowanie w powierzone zadania. To właśnie w ludziach drzemie moc oraz wewnętrzna siła do podtrzymania wspólnego celu.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z żywym rynkiem. Dzięki temu nasze usługi nie bazują jedynie na wiedzy teoretycznej. Nasze kompetencje są nieprzerwanie doskonalone i uzupełniane o nowe trendy i zmiany w biznesie. Posiadamy bieżącą wiedzę rynkową dzięki nieprzerwanemu kontaktowi z osobami kluczowymi w swoich branżach, śledząc publikacje oraz aktualności branżowe a także uczestnicząc w znaczących wydarzeniach wchodzących w zakres naszych zainteresowań. Głównym budulcem, wiedzą i przewagą konkurencyjną na rynku są zasoby ludzkie.

Nasi Konsultanci przywiązują ogromną wagę do pozyskania najlepszego talentu na rynku. Współpracując z Klientem również staramy się przekazywać istotne informacje pozyskane z rynku. Wszystkie wymienione czynniki umożliwiają osiąganie założonych czynników biznesowych.

WARTOŚCI

Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, opartą na otwartej i ciągłej komunikacji na każdym etapie projektu rekrutacyjnego. W swojej pracy stawiamy na dogłębne poznanie specyfiki działania Klienta – jego potrzeb oraz mocnych i słabych stron. Budujemy dogłębną wiedzę – prawdziwe zrozumienie działania organizacji pozwala stworzyć fascynującą historię, która przyciągnie, zaangażuje i zaprezentuje najlepszy talent. Jednocześnie partnerskie podejście oraz zaangażowanie są wspólną miarą powodzenia i sukcesu.

Motiva HR jest marką, która skupia zespół wiodących konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Działamy z pełną dyskrecją, w styczności z wieloma branżami, pokonując trudności dzięki profesjonalizmowi i szerokiej sieci kontaktów. Swoją przewagę konkurencyjną opieramy natomiast na wartościach, które w naszym odczuciu pozwalają połączyć naszą wiedzę, zasoby i pasję, żeby otrzymać jak najlepsze wyniki.

Nasz zespół

Jakub Kocjan – CEO

Od młodzieńczych lat szukał zajęcia dla każdego kogo spotkał na swojej drodze. Zamiłowanie do rekrutacji odkrył szukając wolontariuszy do fundacji, aby następnie rozszerzyć wiedzę na wiodących Polskich uczelniach.  Sprzedażą zawodowo zajmuję się od siedmiu lat, a specjalizacją HRową od prawie czterech lat.


@: J.Kocjan@motivahr.pl

Michał Pycio – COO

Większość życia zawodowego związany z komunikacją w biznesie: jako projekt manager w agencjach marketingowych, Brand Manager „Czwórki” Polskiego Radia, kierownik zespołu ds. wizerunku partnerów konferencji Impact Mobility Revolution i Impact Fintech. Współpracował m.in. z Mastercard, ING, KNF, Tandem Bank, mBank, Plastic Bank, Beesfund, Volkswagen Financial Service, Tauron, Veolia, Volvo, Volkswagen Group Poland, Toyota, TVN Turbo, Dziennik Gazeta Prawna, Wirtualna Polska, Rzeczpospolita. Od początku 2020 roku związany z HR.

@: m.pycio@motivahr.pl

Miejsce dla Ciebie

Dołącz do nas! 🙂

Miejsce dla Ciebie

Dołącz do nas! 🙂