Wieloletnie doświadczenie w branży dało początek indywidualnej strategii działania, której fundamentem jest pasja. Główną siłą napędową do rozwoju są ludzie, a także ich zaangażowanie w powierzone zadania. To właśnie w ludziach drzemie moc oraz wewnętrzna siła do podtrzymania wspólnego celu.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z żywym rynkiem. Dzięki temu nasze usługi nie bazują jedynie na wiedzy teoretycznej. Nasze kompetencje są nieprzerwanie doskonalone i uzupełniane o nowe trendy i zmiany w biznesie. Posiadamy bieżącą wiedzę rynkową dzięki nieprzerwanemu kontaktowi z osobami kluczowymi w swoich branżach, śledząc publikacje oraz aktualności branżowe a także uczestnicząc w znaczących wydarzeniach wchodzących w zakres naszych zainteresowań. Głównym budulcem, wiedzą i przewagą konkurencyjną na rynku są zasoby ludzkie.

Nasi Konsultanci przywiązują ogromną wagę do pozyskania najlepszego talentu na rynku. Współpracując z Klientem również staramy się przekazywać istotne informacje pozyskane z rynku. Wszystkie wymienione czynniki umożliwiają osiąganie założonych czynników biznesowych.

WARTOŚCI

Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, opartą na otwartej i ciągłej komunikacji na każdym etapie projektu rekrutacyjnego. W swojej pracy stawiamy na dogłębne poznanie specyfiki działania Klienta – jego potrzeb oraz mocnych i słabych stron. Budujemy dogłębną wiedzę – prawdziwe zrozumienie działania organizacji pozwala stworzyć fascynującą historię, która przyciągnie, zaangażuje i zaprezentuje najlepszy talent. Jednocześnie partnerskie podejście oraz zaangażowanie są wspólną miarą powodzenia i sukcesu.

Motiva HR jest marką, która skupia zespół wiodących konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Działamy z pełną dyskrecją, w styczności z wieloma branżami, pokonując trudności dzięki profesjonalizmowi i szerokiej sieci kontaktów. Swoją przewagę konkurencyjną opieramy natomiast na wartościach, które w naszym odczuciu pozwalają połączyć naszą wiedzę, zasoby i pasję, żeby otrzymać jak najlepsze wyniki.

Nasz zespół

Jakub Kocjan CEO

Od młodzieńczych lat szukał zajęcia dla każdego kogo spotkał na swojej drodze. Zamiłowanie do rekrutacji odkrył szukając wolontariuszy do fundacji, aby następnie rozszerzyć wiedzę na wiodących Polskich uczelniach.  Sprzedażą zawodowo zajmuję się od siedmiu lat, a specjalizacją HRową od prawie czterech lat. Zauważył, że motoryzacja w kwestii HR’u jest błękitnym oceanem.

Mobile: +48 607 108 993
@: J.Kocjan@motivahr.pl

Agata Zalewska – Koordynator ds. rekrutacji

Na pokład Motiva HR trafiła w lutym 2019 roku, ale ma wrażenie, że pracuje tu od zawsze. Mówi, że Motiva HR to jej zawodowy dom, gdzie można otrzymać wszystko to, co potrzebne do efektywnej pracy. Mimo niespełna 1,5 rocznego doświadczenia w rekrutacji, próbowała już wiele: rekrutacji Polaków do Niemiec czy Szwecji oraz współpracy z firmami, które byłyby zainteresowane pracownikami z Azji.

Mobile: +48 604 826 179
@: a.zalewska@motivahr.pl

Sandra Sobiecka – Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji sprzedaży

Praca z ludźmi fascynowała ją od zawsze. W Motiva HR pracuje zaledwie od czerwca 2019 roku, jednak szybko odnalazła się w zespole. Media społecznościowe to jej żywioł, co wykorzystuje w branży rekrutacyjnej. Swoją przygodę z HR rozpoczęła w 2018 roku poszukując osób do pracy w Hiszpanii, następnie poszerzając doświadczenie o rekrutacje w Polsce. Pokochała branżę HR i chętnie pogłębia swoją wiedzę z tego zakresu.

Mobile: +48 796 229 039
@: s.sobiecka@motivahr.pl

Michał Pycio – Business Development Manager

Większość życia zawodowego związany z komunikacją w biznesie: jako projekt manager w agencjach marketingowych, Brand Manager „Czwórki” Polskiego Radia, kierownik zespołu ds. wizerunku partnerów konferencji Impact Mobility Revolution i Impact Fintech. Współpracował m.in. z Mastercard, ING, KNF, Tandem Bank, mBank, Plastic Bank, Beesfund, Volkswagen Financial Service, Tauron, Veolia, Volvo, Volkswagen Group Poland, Toyota, , TVN Turbo, Dziennik Gazeta Prawna, Wirtualna Polska, Rzeczpospolita. Od 2018 roku związany z motoryzacją, wdrażając rozwiązania z zakresu marketingu, HR i sprzedaży online dla salonów samochodowych w Polsce.

Mobile: +48 508 143 350
@: m.pycio@motivahr.pl

Magdalena Warnke – Specjalista ds. marketingu

Z wykształcenia logistyk, na przestrzeni lat prowadziła działania marketingowe dla organizacji studenckich w Polsce i Niemczech, a w czasie pandemii zaangażowała się w  komunikację social media dla akcji społecznej „Maska dla medyka”. Początkowo pracowała w sprzedaży i budowaniu świadomości marki dla globalnego brandu jednak stwierdziła, że przyszłość sprzedaży tkwi w wielokanałowości i skierowała się w stronę digital marketingu.

Mobile: +48 532 455 582
@: m.warnke@motivahr.pl

Klaudia Rejkiewicz – Specjalista ds. Sprzedaży

Przedsiębiorca, współtwórca i współwłaściciel przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowego z branż; spożywczej, DIY oraz medyczno-technologicznej, działającego na rynku krajowym i międzynarodowym. Z sukcesem uczestniczyła w procesie tworzenia, rozwoju i podniesienia wartości nowej firmy, aż do momentu jej sprzedaży. Posiada także doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych i nieruchomości. Brała udział w procesie tworzenia luksusowego domu opieki i centrum rehabilitacji oraz dodatkowo organizowała wydarzenia biznesowe, rozwojowe i motywacyjne. Poza pracą – certyfikowana trenerka aerobiku, dla której siłownia jest stałym elementem dnia i stylu życia. Podobnie jak fotomodeling, ma za sobą kilkadziesiąt sesji zdjęciowych i filmowych w charakterze fotomodelki, jej zdjęcia zdobyły nagrody m.in. w plebiscycie Międzynarodowego Stowarzyszenia Fotografów Boudoir.

Mobile:+48 797 651 367
@: k.rejkiewicz@motivahr.pl