#MotivaHR #InspirująNasLudzie #Pogotowie rekrutacyjne #Oferta rekrutacyjna szyta na miarę #Akcja rekrutacja #IT #Wymarzony kandydat #Wszelkie potrzeby kadrowe #Wymarzony kandydat #Współpraca #Relacyjność

Nie ukrywam, że do tej pory IT  był dodatkiem do mojej pracy. To rekrutacja moto-petard jest moją pasją, ale koronawirus to renesans branży IT, która być może zostanie doceniona chociaż trochę. Tak, bywa hermetyczna – ponoć każdy mówi tak o swojej branży. Tak, Programiści bywają roszczeniowi – a może tylko szanują swoja ciężką pracę? Jak zawsze wychodzę poza utarte schematy. Dzięki rozwojowi IT nadal mam szansę na zdalną pracę.

Zaczynam swoją przygodę i wyruszam na nie do końca znane lądy IT i inne nieznane mi poszukiwania Klientów z różnych specyficznych branż. Im trudniejsze wyzwanie, tym lepiej.

Awans pod koniec tego roku na Koordynatora ds. rekrutacji do czegoś zobowiązuje, pracuje nie tylko na swoje nazwisko, ale staram się też opiekować swoim Zespołem.

Może: teraz pora na zostanie rekruterem 360 stopni?

Tak: szukam pierwszego klienta z obszaru IT (i nie tylko) do współpracy z Motiva HR.

Nie: To nie jest nasz pierwszy projekt tego typu.

Kto: Motiva HR.

Kogo: Firm, które potrzebują nowoczesnego i profesjonalnego wsparcia w rekrutacji do branży IT (i wszystkich innych branż jakie Państwu się wymarzą) w związku z obecnymi potrzebami kadrowymi Waszej firmy i jej rozwojem!

Gdzie: Cała Polska.

O nas: https://motivahr.pl/o-nas/.

Dlaczego: Nasza wizytówka – fundamentem naszej indywidualnej strategii działania jest nasza pasja. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z żywym rynkiem. Tylko odpowiednio zaplanowany proces rekrutacyjny może stworzyć fascynującą historię, która przyciągnie, zaangażuje, zaprezentuje i zatrzyma najlepszy talent!

Rekomendacje: ,,Praca z Panią Agatą to czysta przyjemność. Konkretna, sumienna i bardzo profesjonalna. Rekomenduję i polecam.”; ,,Optymizm, silne biznesowe ideały, profesjonalizm i otwartość w komunikacji. Cenię Kubę za wszechstronną wiedzę w wielu dziedzinach biznesowych. Zaangażowanie i profesjonalne dążenie do wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej etyki współpracy. Polecam”.

Czy Cię stać: Tak, jeśli Pracownika traktujesz jak biznesową rodzinę i długofalową inwestycję. Nie szukasz przypadkowych osób, a takich, które wpisują się w Twoją zawodową misję. Będzie to inwestycja na lata, a nie koszt.

Kontakt: @: a.zalewska@motivahr.pl tel: 604 826 179. Na łączach w godz. 9 – 19.