Motiva HR dla jednego ze swoich Klientów odpala nowy projekt IT na stanowisko: 

#MICROSOFT CLOUD SOLUTIONS EXPERT (OFFICE/MICROSOFT 365)

Wymarzony Kandydat: to ekspert, który posiada doświadczenie realizacji w projektów wdrożeniowych, integracyjnych, lubi zdobywać nowe kompetencje, a praca z Office/Microsoft 365 jest jego pasją. To osoba, która potrafi wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zarówno dla własnego rozwoju osobistego jak i dla rozwoju Firmy.

Może to Ty?

Wizytówka Twojego przyszłego Pracodawcy: dynamicznie rozwijająca się Firma z polskim kapitałem, obecna na polskich rynku od 10 lat. Obecnie zatrudnia ponad 50 osób, do końca roku planuje rozszerzyć swój Zespół do 60-65 osób, a w ciągu dwóch najbliższych lat podwoić zarówno wartość zatrudnienia jak i przychodu. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, związanej z Covid-19, Firma błyskawicznie się rozwija i osiąga kolejne rekordy.
Misją Firmy jest dbanie zwiększanie efektywności procesów oraz troska bezpieczeństwo informacji użytkowników i Klientów.  Ich wizytówką są nowoczesne rozwiązania w 3 podstawowych obszarach: Cloud (model public, private i hybrid) Cyber Security oraz Managed Services. To dumny członek Grupy Altkom, Złoty Partners Microsoft oraz platynowy partner Darktrace i CyberArk..

Wizytówka projektu, nad którym będziesz pracować: Firma nastawiona jest na długofalową współpracę przy wielu projektach. Jest integratorem rozwiązań informatycznych, który współpracuje z ekspertami w obszarach Microsoft. Rocznie realizuje kilkadziesiąt projektów dot. usług Office/Microsoft 365, co oznacza zróżnicowane i ciekawe projekty realizowane dla Klientów zewnętrznych.

Twoje miejsce pracy: biuro w Warszawie.

Charakter pracy: model hybrydowy – połączenie pracy stacjonarnej ze zdalną, w oparciu o wyznaczone zadania do realizacji.

CZEKAJĄ NA CIEBIE TAKIE WYZWANIA:

 1. Twój cel numer 1 pod kątem tego stanowiska80% działań:

Realizacja projektów oraz eksperckie wsparcie klientów w obszarze posiadanych oraz rozwijanych kompetencji (Office/Microsoft 365).

 1. Zadania przed-sprzedażowe (presales) – 20% działań:

o   merytorycznego przygotowania oferty z uwzględnieniem przewag konkurencyjnych oferowanych przez Firmę rozwiązań,

o   udziału w spotkaniach z Klientami, omawiania portfolio produktów i usług oraz definiowania potrzeb Klientów,

o   przygotowywania prezentacji i prelekcji na organizowanych przez Firmę konferencjach i spotkaniach,

o   generowania szans sprzedaży.

MUST HAVE / WYMAGANIA:

 1. Twoje doświadczenie zawodowe:   
 • posiadasz 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów, wdrażaniu nowych rozwiązań w oparciu o Office/Microsoft 365 (mile widziane doświadczenie u Integratora rozwiązań informatycznych lub Firmy, która dostarcza usługi Klientom)
 1. Twoje kwalifikacje:   
 • nabyłeś wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub posiadasz doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, przekraczające poziom uniwersytecki.
 1. Twoje kompetencje:  

a) merytoryczne:

 • cechuje Cię praktyczna znajomość Office/Microsoft 365
 • posiadasz portfolio zrealizowanych projektów
 • Twoja znajomość j. angielskiego jest na poziomie min. B2 i pozwala na swobodne czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację.

b) miękkie:   

 • jesteś osobą komunikatywną oraz graczem zespołowym – praca w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów nie jest dla Ciebie problemem, ale potrafisz także docenić swój indywidualny wkład w pracę Zespołu i umiesz pracować samodzielnie
 • posiadasz zdolności pedagogiczne, które wykorzystujesz przy przekazywaniu wiedzy dla Twoich Kolegów z Zespołu
 • mimo natłoku zadań, podsiadasz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji oraz planowania i ustalania priorytetów – wyrabiasz na zakrętach IT
 • chcesz się rozwijać, z pasją i zaangażowaniem śledzisz aktualne zmiany i trendy na rynku informatycznym i jesteś nastawiony na cel i sukces
 • cenisz takie wartości jak lojalność i uczciwość.

Ps. Pamiętaj, że nie ma Kandydatów idealnych, dlatego naciśnij przycisk aplikuj, jeżeli spełniasz przynajmniej 60% powyższych wymagań.  

PRZYSZŁY PRACODAWCA GWARANTUJE CI:

 • możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów dla największych instytucji z sektora: publicznego, finansów i ubezpieczeń, logistyki i transportu
 • atrakcyjną ścieżkę rozwoju kompetencji w oparciu o model MBO
 • pracę w kompetentnym 8-osobowym Zespole IT, z młodymi i otwartymi ludźmi, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach
 • atrakcyjne wynagrodzenie – powiedz nam, ile chcesz zarabiać?
 • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
 • 26 dni wolnego od realizacji usług
 • motywacyjny system (premiowanie)
 • przyjazne wprowadzenie do Firmy
 • poza standardowymi benefitami jak: MultiSport, , możesz liczyć na: dofinansowanie do lekcji języka angielskiego oraz ciekawe wyjazdy integracyjne
 • możliwość pracy z ulubionego domowego fotela w trybie HomeOffice

 UWAGI:

 Wymagane dokumenty: CV poprzez formularz aplikacyjny poniżej. Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Chcesz wiedzieć więcej?   

Wyślij swoje CV, które jest dla mnie Twoją pierwszą wizytówką.

Zaaplikuj wypełniając formularz poniżej i dołącz do fajnego Zespołu pasjonatów IT i rozwiązań chmurowych!    

 

FORMULARZ APLIKACYJNY
  Skąd dowiedział/a się Pan/i o ofercie?

   

   

   

   

   

  #MotivaHR #InspirująNasLudzie #Mazowieckie #Warszawa #GrodziskMazowiecki #HomeOffice #PracaZdalna #PolskiKapitał #Expert #Office365 #RozwiązaniaMicrosoft #CyberSecurity #Cloud #Specjalista #Ekspert #CiekaweProjekty #IntegratorRozwiązańInformatycznych #CloudSolutions