Optymizm, silne biznesowe ideały, profesjonalizm i otwartość w komunikacji. Cenię Kubę za wszechstronną wiedzę w wielu dziedzinach biznesowych. Zaangażowanie i profesjonalne dążenie do wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej etyki współpracy. Polecam.

Monika Malinowska-Bogucka, Dyrektor ds. Sprzedaży Business Improvement/Development Manager

Człowiek wielu zainteresowań i pasji. Cenię Kubę za wszechstronną wiedze w wielu dziedzinach biznesowych. Niebywałe zdolności komunikacyjne i dbałość o komfort współpracy. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. Profesjonalne dążenie do wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej staranności przy kontakcie z klientem. Polecam

Aneta Stempień , Strategic Partner Director w Alfavox

Together with Jakub I work on recruiting talented Developers for our company. Main responsibility of Jakub is finding persons with desired skills within given budget. He can act quickly and delivers very skilled candidates for us, and thus I highly value our cooperation.

Honoriusz Bergandy, Software Development Department Manager at Alfavox

Panie Jakubie, dziękuje za profesjonalne wsparcie Alfavox w procesach rekrutacyjnych. Liczę na kolejne projekty w przyszłości.

Michał Góra, CEO at Alfavox.

Optymizm, silne biznesowe ideały, profesjonalizm i otwartość w komunikacji. To właśnie elementy, które rzucają się w oko przy pierwszym spotkaniu z Kuba. Ciesze się, że pierwsze wrażenie było prawidłowe tym bardziej, że jego najbliższe otoczenie biznesowe podczas rozmów potwierdziło moje przekonania. Kuba jest określany jak „mega zaangażowany profesjonalista”. Trzymam kciuki za jego projekty i postawę!

Dariusz Olejnik , CEO Kingsman Personal Finance

Pani Agata, bardzo miła i kompetentna osoba. Życzę sobie i innym tylko takiej owocnej współpracy oraz tak profesjonalnych Klientów! W naszej współpracy wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, kontakt na bieżąco. Polecam w 100% zadowolenie i satysfakcja gwarantowana.

Monika Duda-Kawa Monika Duda-Kawa , Specjalista ds. sprzedaży i marketingu w IraNet

Bardzo kompetentna rekruter Agata Zalewska z Motiva HR . Duży profesjonalizm, pomaga zebrać informacje o pracodawcy oraz przygotowuje świetny profil. Potrafi dostosować godziny swojej pracy do potrzeb kandydata. Empatyczna i wyrozumiała. Polecam mocno.

Paweł Handrysik , .NET Architect & Angular7+ Developer @ 180 Creative International

Wspólnie z Jakubem pracowaliśmy w jednej Grupie przy różnych projektach z zakresu HR i EB. Trzy cechy, które podziwiam u Jakuba to nadzwyczajny fokus na obrane cele, niebywałe relacje z klientami oraz dogłębna analiza potrzeb klientów.

Łucja Faszczewska , Business Development Manager w Alfavox

Współpracowałem z panem Jakubem w kilku procesach rekrutacyjnych. Jest to osoba cechująca się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Pan Jakub potrafi doskonale wsłuchać się w potrzeby i zainteresowania potencjalnego kandydata, dzięki czemu potrafi dobrze dopasować ofertę potencjalnego pracodawcy do kandydata. Osoba godna zaufania i polecenia.

Dawid Rabenda , Category Development Manager w Mispolgroup

Polecam współpracę z Panią Agatą! Konkretna, zorganizowana i pomocna w przygotowaniach do rozmowy z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Janusz Misiek, Software Developer w iteo

Świetna rekruterka zaangażowana na 100% w swoją pracę. Bardzo sumienna i terminowa, polecam!

Michał Gienieczko , Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych w Toyota Poznań Centrum

Korzystałeś z naszych usług, wyślij swoją opinię!

Oceń nas!