Optymizm, silne biznesowe ideały, profesjonalizm i otwartość w komunikacji. Cenię Kubę za wszechstronną wiedzę w wielu dziedzinach biznesowych. Zaangażowanie i profesjonalne dążenie do wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej etyki współpracy. Polecam.

Monika Malinowska-Bogucka, Dyrektor ds. Sprzedaży Business Improvement/Development Manager

Człowiek wielu zainteresowań i pasji. Cenię Kubę za wszechstronną wiedze w wielu dziedzinach biznesowych. Niebywałe zdolności komunikacyjne i dbałość o komfort współpracy. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. Profesjonalne dążenie do wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej staranności przy kontakcie z klientem. Polecam

Aneta Stempień , Strategic Partner Director w Alfavox

Together with Jakub I work on recruiting talented Developers for our company. Main responsibility of Jakub is finding persons with desired skills within given budget. He can act quickly and delivers very skilled candidates for us, and thus I highly value our cooperation.

Honoriusz Bergandy, Software Development Department Manager at Alfavox

Panie Jakubie, dziękuje za profesjonalne wsparcie Alfavox w procesach rekrutacyjnych. Liczę na kolejne projekty w przyszłości.

Michał Góra, CEO at Alfavox.

Optymizm, silne biznesowe ideały, profesjonalizm i otwartość w komunikacji. To właśnie elementy, które rzucają się w oko przy pierwszym spotkaniu z Kuba. Ciesze się, że pierwsze wrażenie było prawidłowe tym bardziej, że jego najbliższe otoczenie biznesowe podczas rozmów potwierdziło moje przekonania. Kuba jest określany jak „mega zaangażowany profesjonalista”. Trzymam kciuki za jego projekty i postawę!

Dariusz Olejnik , CEO Kingsman Personal Finance

Pani Agata, bardzo miła i kompetentna osoba. Życzę sobie i innym tylko takiej owocnej współpracy oraz tak profesjonalnych Klientów! W naszej współpracy wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, kontakt na bieżąco. Polecam w 100% zadowolenie i satysfakcja gwarantowana.

Monika Duda-Kawa Monika Duda-Kawa , Specjalista ds. sprzedaży i marketingu w IraNet

Bardzo kompetentna rekruter Agata Zalewska z Motiva HR . Duży profesjonalizm, pomaga zebrać informacje o pracodawcy oraz przygotowuje świetny profil. Potrafi dostosować godziny swojej pracy do potrzeb kandydata. Empatyczna i wyrozumiała. Polecam mocno.

Paweł Handrysik , .NET Architect & Angular7+ Developer @ 180 Creative International

Wspólnie z Jakubem pracowaliśmy w jednej Grupie przy różnych projektach z zakresu HR i EB. Trzy cechy, które podziwiam u Jakuba to nadzwyczajny fokus na obrane cele, niebywałe relacje z klientami oraz dogłębna analiza potrzeb klientów.

Łucja Faszczewska , Business Development Manager w Alfavox

Współpracowałem z panem Jakubem w kilku procesach rekrutacyjnych. Jest to osoba cechująca się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Pan Jakub potrafi doskonale wsłuchać się w potrzeby i zainteresowania potencjalnego kandydata, dzięki czemu potrafi dobrze dopasować ofertę potencjalnego pracodawcy do kandydata. Osoba godna zaufania i polecenia.

Dawid Rabenda , Category Development Manager w Mispolgroup

Polecam współpracę z Panią Agatą! Konkretna, zorganizowana i pomocna w przygotowaniach do rozmowy z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Janusz Misiek, Software Developer w iteo
W lipcu br uczestniczyłam w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez p. Michała Pycio. Rekrutacja prowadzona była w sposób transparentny. Na wstępie zostałam poinformowana o poszczególnych etapach czekającej mnie rekrutacji. Na koniec każdego etapu rekrutacyjnego byłam informowana o czasie oczekiwania na feedback, który był zawsze zgodny z otrzymaną wcześniej informacją. Jednym z etapów były testy: behawioralny i kognitywny, które pozwoliły na otrzymanie informacji dla osoby rekrutującej, p. Michała Pycio o stopniu dopasowania mojej osoby do stanowiska, na które aplikowałam. Osobiście byłam zaskoczona, jak dobrze wyniki testów oddały moją osobowość. Cały proces rekrutacji zorganizowany przez Motiva HR oceniam jako najbardziej profesjonalny ze wszystkich, w których uczestniczyłam w ostatnich latach.
Ewa Piszczek
W imieniu firmy MANUFAKTURA Michał Grzębski pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy podjętej z firmą Motiva HR Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w zakresie rekrutacji kandydatów na stanowiska pracy.

Współpraca z firmą Motiva HR Sp. z o.o. jest bardzo efektywna, a poziom świadczonych usług wysoki i profesjonalny. Rekrutacja została zrealizowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami pod względem merytorycznym jak i terminowym czego efektem był wybór kandydata spełniającego nasze oczekiwania i obsadzenie stanowiska w przedsiębiorstwie.

Tym samym z przekonaniem rekomendujemy firmę jako zaufanego partnera w procesach rekrutacyjnych, zwłaszcza w przypadku wysokich wymagań, które muszą spełnić kandydaci oraz potrzeby ich rzetelnej weryfikacji. Uważam, że Motiva HR Sp. z o. o. to firma z dużym doświadczeniem i wysoką etyką pracy co przedkłada się na osiągane sukcesy.

Olaf Grzębski, Dyrektor Zarządzający Manufaktura MG
Firmę MOTIVA HR, poznałem przez osobę Jakuba Kocjana (CEO) kilka lat temu.
Od samego początku pozytywnie zaiskrzyło między nami, ponieważ szczerze zainteresował się moimi potrzebami w rozwoju biznesu, a nie prezentacją oferty swojej firmy.

Przez dłuższy czas pomagaliśmy sobie w docieraniu do przyszłych kontrahentów w całym kraju
i dopiero dwa lata temu rozpoczęliśmy współpracę między naszymi przedsiębiorstwami.

Spółka, którą reprezentuję ma bardzo stabilną załogę, a średni czas zatrudnienia to blisko 10 lat.
Jednak z do rozwoju potrzebni są wykwalifikowani pracownicy.
Znając człowieka już dosyć dobrze ani minuty nie waham się, aby podnieść słuchawkę i poprosić o pomoc.

Po kilku udanych rekrutacjach, dziś mamy bardzo pozytywne doświadczenia w pozyskiwaniu pracowników zarówno w pionie handlowym jak i gospodarki magazynowo-logistycznej.
MOTIVA HR cechuje sumienność wykonywanej pracy jak i zwinne, nowoczesne podejście do procesu rekrutacji.

Codzienna współpraca z naszą Koordynatorką ds. Rekrutacji jest perfekcyjna.
Pani Agata Zalewska idealnie rozumie nasze oczekiwania. Potrafi też w bardzo otwarty i komunikatywny sposób rekomendować wprowadzenie zmian i korekt w projekcie.

Bardzo się cieszę, że możemy współpracować z takimi osobami. Ich otwartość, profesjonalizm oraz wsparcie pozwalają się rozwijać naszej firmie oraz nam jako menagerom.

Bardzo polecam firmę MOTIVA HR jako sprawdzonego partnera w procesach HR.

Paweł Marczuk, Członek Zarządu Stator MK
Polecam wykorzystanie testów behawioralnego dopasowania kandydata do stanowiska, które wykorzystuje m.in. Michał Pycio w swojej pracy. W wyniku tego badania kandydat uzyskuje już pierwszy feedback w procesie- co jest wartością dodaną dla każdej że Stron. Osobiście doceniam MotivaHR za wykorzystywanie także takich rozwiązań, celem efektywnego doboru zasobów ludzkich do Organizacji.
Rafał Gawroński

Świetna rekruterka zaangażowana na 100% w swoją pracę. Bardzo sumienna i terminowa, polecam!

Michał Gienieczko , Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych w Toyota Poznań Centrum

Korzystałeś z naszych usług, wyślij swoją opinię!

Oceń nas!