Motiva HR odpala nowy projekt  na stanowisko:

# STARSZY SPECJALISTA DS. EKSPANSJI

Odnawialne źródła energii – branża PV
*praca etatowa lub dodatkowa

Wymarzony Kandydat: to wszechstronna osoba, Łowca energii słonecznej – Pasjonat ekspansji, nieruchomości, i rolnictwa, który posiada ugruntowane doświadczenie w obszarze pozyskiwania nowych terenów lub obsługi sektora rolniczego. Ekspert ds. kontaktu z producentami rolnymi i osobami fizycznymi. Posiadający własne szerokie portfolio kontaktów handlowych takich jak np. rolnicy, podmioty przemysłowe czy jednostki samorządu terytorialnego.

Może to Ty?

Warto wiedzieć:

Wizytówka Twojego przyszłego Pracodawcy: nasz Klient oferuje kompleksową obsługę inwestycji w odnawialne źródła energii w szczególności projektów fotowoltaicznych, zarówno dla: koncernów energetycznych, jak i inwestorów indywidualnych. Od 8 lat konsekwentnie w branży PV. Wyróżnik Firmy to: młody dynamiczny zespół – w tym momencie ponad 25 osób, którego dumą jest realizacja kilkuset inwestycji w samym tylko obszarze PV, oraz postawienie na polski kapitał i znacząco szybszy rozwój firmy i zespołu od tempa samej branży PV!

Twoje przyszłe miejsce pracy: praca ma charakter wyłącznie mobilny, a dobrego potencjalnego Kooperanta możesz wyłowić w całej Polsce. Obecnie szukamy terenowych Przedstawicieli na takie województwa jak:

– śląskie

– dolnośląskie

– małopolskie

– opolskie

– łódzkie

– wielkopolskie

– mazowieckie

– podkarpackie

– lubelskie

– lubuskie

– podlaskie

– świętokrzyskie.

Charakter pracy: praca ma charakter przede wszystkim mobilny, aktywny w terenie. Siedziba Firmy jest w Krakowie, z którą ma się łączność online, natomiast stacjonarnie będziesz się meldować około 1 – 2 razy w miesiącu (celem optymalizacji wspólnych działań). W swojej codziennej pracy możesz też liczyć na aktywne i merytoryczne wsparcie Twojego Opiekuna z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji typu Skype, WhatsApp, wewnętrzny workflow.

JAKO ŁOWCA SŁOŃCA CZEKAJĄ NA CIEBIE TAKIE WYZWANIA JAK:

  1. Będziesz Hunterem odpowiadającym za wyławianie terenów pod ekspansję fotowoltaiczną. Pozyskanie od 6 do 12 umów w skali miesiąca. To realny cel dla człowieka petardy w branży odnawialnych źródeł energii, a TAKICH poszukuje nasz Klient – jest to cel numer 1.
  2. Twoje codzienne zadania w pracy:
  • Poszukiwanie odpowiednich nieruchomości (przy określonych liniach energetycznych, klasie bonitacyjnej, poza obszarami chronionymi, o odpowiedniej wielkości, itp.)
  • zawieranie umów dzierżawy – w porozumieniu z centralą firmy
  • dobór i realizacja określonych lokalnych działań marketingowych, które finansuje pracodawca
  • pilotaż spraw w organach administracji w trakcie procesu developmentu, za odrębnie wypłacanym wynagrodzeniem.

JESTEŚ POSZUKIWANYM KANDYDATEM, JEŚLI:

1. Posiadasz min. roczne, a najlepiej  2 – 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku takim jak Doradca/Sprzedawca w sektorze rolnym lub Specjalista ds. ekspansji w aktywnym pozyskiwaniu gruntów jak i samodzielnej sprzedaży w dowolnej branży, mile widziane w takich obszarach jak: fotowoltaika, OZE czy rolnictwo.

Ps. Osoby spoza branży z odpowiednim potencjałem i nastawieniem mentalnym są mile widziane.

2. Nabyłeś poniższe kwalifikacje:

  • legitymujesz się min. wykształceniem średnim, (mile widziane o profilu ekonomicznym, prawnym, administracyjnym lub rolniczym)
  • wśród Twoich dokumentów znajduje się prawo jazdy kategorii B, w aktywnym użyciu.

3. Opisują Cię poniższe kompetencje:

a) merytoryczne:

W świecie ekspansji nie są Ci obce:

  • ugruntowana wiedza merytoryczna dotycząca obsługi rynku rolnego lub procesu ekspansji
  • dobra znajomość aktualnych trendów na rynku OZE oraz specyfiki branży rolniczej
  • bieżące rozeznanie w aktywnym wykorzystaniu nowoczesnych kanałów pozyskiwania kooperantów – właścicieli gruntów przemysłowych lub rolniczych o niższych klasach bonitacyjnych.

oraz

  • posiadasz umiejętność sprawnego korzystania z map geodezyjnych geoportal, itp.

b) miękkie:

  • cechuje Cię ambicja, determinacja, samodzielność, nastawienie na wyniki, doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność; chcesz bardzo dużo zarabiać i masz świadomość koniecznego zaangażowania w proces ekspansji
  • Twoje atuty to pro-biznesowe i pro-aktywne nastawienie
  • komunikatywność, kreatywność, przebojowość, zaangażowanie i hart ducha to Twoje zawodowe i życiowe atuty
  • podczas swojej pracy wychodzisz poza utarte schematy działania i szukasz optymalnych rozwiązań, szytych na miarę indywidualnych potrzeb swoich Klientów
  • wielozadaniowość to Twój mocny atut – mimo natłoku spraw, wyrabiasz na zawodowych zakrętach, nie zapominając o odpowiedniej jakości pracy.

Must Have:

własne Portfolio Klientów  pod kątem ekspansji lub obsługi producentów rolnych. Nie są Ci obce kontakty branżowe z rolnikami i jednostkami samorządu terytorialnego lub masz doświadczenie w realizacji lub developmencie projektów OZE, inwestycyjnych, budowlanych, środowiskowych, itp.

Pracodawca dodatkowo ceni:

  • dobrą znajomość lokalnego rynku ekspansji
  • bezpośrednie kontakty handlowe do rolników….(!!!)

Ps. Pamiętaj, że nie ma Kandydatów idealnych, dlatego naciśnij przycisk aplikuj, jeżeli spełniasz przynajmniej 60% powyższych wymagań.

PRZYSZŁY PRACODAWCA GWARANTUJE CI:

  • stabilną, lecz bardzo rozwojową współpracę w oparciu w zależności od Twoich preferencji o:

1. umowę o pracę:

  • budżet na poziomie: 2500 – 4000 zł podstawy netto miesięcznie (w zależności od posiadanego doświadczenia) + prowizje co powinno dać od 6000 do 12.000 zł prowizji netto, czyli dodatkowego wynagrodzenia, wypłacanego każdego miesiąca
  • narzędzia do pracy:

+ telefon

+ samochód typu (Toyota Corolla, Fiat Tipo, Hyundai I30, itp.)

+ intensywne i lokalne działania marketingowe na Twoim obszarze działania (wedle Twoich sugestii)

2) umowę B2B:

zasady komercyjne współpracy:

  • budżet na poziomie:

– od 1200 zł netto za każdy 1 MW (podpisaną umowę)

– od 3800 zł netto za ten sam każdy 1 MW po uzyskaniu warunków przyłączenia od lokalnego operatora

energetycznego

– od 2000 zł netto za ten sam każdy 1 MW po uzyskaniu PnB,

co daje szansę na zarobki na poziomie od 42.000 zł netto miesięcznie

+ telefon służbowy

* jeśli jesteś petardą w branży rolniczej lub OZE lub lub ściśle PV z szerokim portfelem potencjalnych klientów – możesz liczyć na indywidualne warunki współpracy

  • wartość dodaną, której się nie kupi:

elastyczny 8-godzinny system pracy od poniedziałku do piątku, w wybranych przez siebie porach (może to być praca etatowa lub dodatkowa, obok Twojej podstawowej pracy)

*wolne weekendy (pracująca jest jedna, a max. 2  soboty w miesiącu, ale w    zamian możesz liczyć na wolny piątek)

wspierający młody i kreatywny Zespół – każdy współpracownik stanowi dla tej Firmy ważny czynnik Jej rozwoju. Dlatego też będziesz mógł liczyć na dobrą atmosferę współpracy, szkolenia, wyjazdy integracyjne

ambitną ścieżkę rozwoju kariery w i wraz z najsympatyczniejszym i najszybciej rozwijającym się podmiotem w branży PV.

UWAGI:

Wymagane dokumenty: CV poprzez formularz + krótki list motywacyjny na maila: a.zalewska@motivahr.pl.

Planowane zakończenie rekrutacji nastąpi: 20.12.2020r.
Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje CV, które jest dla mnie Twoją pierwszą wizytówką.

Zaaplikuj przez formularz poniżej i dołącz do Zespołu pasjonatów ekspansji!

#MotivaHR #InspirująNasLudzie #SpecjalistaDs.Ekspansji #CałaPolska #OZE #PV#fotowoltaika #development #nieruchomości #UmowyDzierżawy #administracja #rolnictwo #hunting

Wejdź do gry o rynek odnawialnych źródeł energii – PV

oraz

wsiądź do najszybszej windy rozwoju Twojej  kariery w branżach rolniczej i OZE

…ŁOWCA SŁOŃCA!