Executive search

Executive search to bezpośrednie, ukierunkowane działania mające na celu dotarcie do średniej i wyższej klasy managerów posiadających oczekiwane kompetencje oraz doświadczenie, a także do wysokiej klasy specjalistów o wybitnych umiejętnościach. Metoda ta sprawdza się w rekrutacjach w specjalizacjach, gdzie liczba kandydatów spełniających określone kryteria jest bardzo mocno ograniczona

Search& Selection

Search& Selection to projekty na stanowiska specjalistyczne, managerskie, eksperckie, często na dużą skalę z uwagi na szybki rozwój organizacji klienta. Projekt Search & Selection często obejmuje rekrutację na kilka stanowisk równocześnie, a efektywne przeprowadzenie procesu opiera się na analizie rynku, konkurencji oraz zapoznaniu się z szeroką grupą potencjalnych kandydatów.

Hraas (Human Resource as a Service)

HraaS to profesjonalne usługi specjalistów z dziedziny HR w organizacji klienta. Przeprowadzenie rekrutacji, wsparcie merytoryczne, doradztwo personalne oraz dostosowanie kompetencji i potencjału pracownika do danego stanowiska. Outsourcing usług HR jest doskonałym narzędziem pozwalającym klientom skupić się na kluczowych kwestiach działania organizacji, z jednoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu zarządzania zasobami ludzkimi.

Programy motywacyjne i ich weryfikacja

Tworzenie skutecznych programów motywacyjnych oraz weryfikacja aktualnie wdrażanych przez klienta, wymaga sporej wiedzy, doświadczenia oraz bardzo dobrej znajomości obsługiwanej branży. Dzięki wieloletnim działaniom w branży HR, motoryzacyjnej czy handlowej nasz zespół proponuje efektywne i skuteczne programy motywacyjne, zapewniając organizacjom klientów stały rozwój kadry pracowniczej oraz osiąganie założonych celów.

Humanostics

Motiva HR to Associate Partner firmy Humanostics, która zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania, pomaga organizacjom w skutecznym wdrażaniu ich strategii biznesowych oraz zapewnia narzędzia i wskazówki dotyczące zatrudniania i inspirowania talentów oraz zespołów. Współpraca z Humanostics pozwala nam między innymi na wykorzystanie takich narzędzi jak The Predictive Index®

The Predictive Index® is a registered trademark of Predictive Index, LLC and is used here with permission

Analiza behawioralna i kognitywna

Idealnym punktem wyjścia do skutecznej rekrutacji jest określenie co jest potrzebne, aby odnieść sukces na danym stanowisku. Stosując narzędzie do profilowania stanowisk, zapewnione przez Humanostics, mamy możliwość znalezienia najlepiej dopasowanych kandydatów. Według statystyk, prawdopodobieństwo nawiązania dłuższej współpracy z pracownikiem wzrasta o 15% jeżeli kandydat jest dopasowany na poziomie PI Behavioral Assessment™ oraz o 31% w jeżeli kandydat jest dopasowany na poziomie PI Cognitive Assessment™.

Rekrutacja w social mediach i szkolenia

Rola mediów społecznościowych w prowadzeniu biznesu jest bezdyskusyjna. Efektywne prowadzenie profili w social media, prowadzenie kampanii czy rekrutacji to skuteczny sposób na budowanie pozytywnej świadomości marki w sieci, poszerzenia grona klientów czy kontaktów biznesowych. Prowadzone przez naszych konsultantów szkolenia pomagają umiejętnie wykorzystać profile w mediach społecznościowych w codziennych działaniach.